Sunday, March 18, 2018

ده رستوران بسیار خوب شهر دبیبسیاری از افراد با این ایده موافق هستند که فرهنگ غذای یک کشور میتواند به عنوان یک خاطره تا مدت بسیار زیادی همراه گردشگران باقی بماند، به خصوص زمانی که این کشورها محل ارایه طیف گسترده  ای از غذاها باشند. آنچه که باعث میشود خاطره یک شب گردی در طول یک تور مسافرتی جذاب و زیبا شود غذایی است که به عنوان شام صرف میشود. در اینجا ما قصد داریم تا تعدادی از جاذبه های گردشگری شهر دبی را که به سبب غذاهای خوشمزه خود مشهور هستند را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در تعطیلات پیش رو حداکثر لذت را از تور دبی خود ببرید.

1. رستوران حکما
یکی از مجبوبترین رستورانهای شهر دبی مکانی به نام حکما است که به سبب پخت غذاهای چینی و ارایه آنها در یک فضای مدرن و امروزی از شهرت زیادی برخوردار است. رستورانی که تجربه یک غذای دلنشنین را با منظره شگفت انگیزی از برج خلیفه ترکیب میکند. شما در بازدید از این جاذبه گردشگری در هر ساعتی میتوانید سفارش خود را اعلام کنید و خدمه این رستوران در کمال آرامش تا زمان آماده شدن غذای شما به پذیرایی میپردازند. شما مدت زمانی را که منتظر رسیدن غذای خود هستید را میتوانید به نوشیدن چای و تماشای منظره شهر دبی بپردازید. طراحی داخلی این رستوران ترکی از فرهنگهای غربی و آسیایی است که با طیف گسترده ای از غذاها، و یک لوستر بسیار بزرگ که از سقف آویزان است کامل میشود. سرآشپزهای رستوران حکما غذاهایی نظیر خوراک دریایی و غذاهای خوشمزه محلی را که با پسته طعم و عطر متفاوتی یافته اند را به مهمانان ارایه میدهند تا مشتریان این رستوران در ساعت حضور خود حداکثر لذت را تجربه کنند.
2. رستوران نئوس
یکی از لوکس ترین رستورانهای شهر دبی که در طبقه 63 قرار دارد و یک تجربه بی نظیر از صرف غذا در یکی از بلندترین برجهای شهر دبی را برای گردشگران فراهم میکند رستوران نئوس میباشد.  این جاذبه گردشگری علاوه بر غذاهای خوشمزه امکاناتی نظیر ماساژ، پیش غذاهای سبک و همچنین فضایی آرام را ارایه می کند. هنگامی که در غروب یک روز به این رستوران برسید در ابتدا با آب نماهای زیبایی مواجه می شوید که با تلالو نورافشانی های زیبای این رستوران منظره ای چشم نواز را برای شما ایجاد میکنند. برای آنکه شما حداکثر راحتی را تجربه کنید قبل از غذا خوردن یک فضای بخصوص برای استراحت و نشستن مهمانان پیش بینی شده است که در آن می توانید در کمال آرامش خستگی خود را از بین ببرید و برای صرف غذا در این رستوران مجلل آماده شوید. در رستوران نئون شما می توانید از میان منوی متنوع این رستوران غذاهای سنتی امارات، شرقی و آسیایی، غربی و یا غذاهای دریایی را سفارش بدهید و از فضای دلنشین این مکان برای ثبت یک خاطره زیبا از تور دبی خود نهایت استفاده را ببرید.

3. رستوران مکزیکی فوئگوی معاصر (Fuego Contemporary Mexican)

در رستوران مکزیکی فوئگو میتوانید یک غذای تند و تازه و ذائقه آمریکای لاتین را در صرف غذا امتحان کنید و پس از آن به سوی برج خلیفه قدم بزنید. نام این رستوران به معنای آتش یا شعله میباشد که به یقین منعکس کننده طعم غذاهای تند و روش پخت آنها در گریل است. در این رستوران شما میتوانید غذاهایی نظیر پاریلادا د کامارون را که یک غذای سنتی مکزیک است را سفارش دهید و آن را در کنار سس های سنتی مکزیک میل نمایید. به احتمال این رستوران قابلیت آن را دارد تا تجربه تور لحظه آخری دبی شما را با یک رایحه کاملا متفاوت از فاصله ای بسیار دور دلنشین تر از هر زمان دیگری سازد.

 

4. رستوران الحمیدیه

وقتی که در یک تور به یک کشور جدید مسافرت می­کنیم به صورت معمول به دنبال رستورانهایی میگردیم که به سادگی منعکس کننده فرهنگ غذایی و سنت های کشور میزبان باشند. رستورانی که در این بخش قصد داریم به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری غذایی شهر دبی به شما معرفی کنیم یکی از محلهایی است که غذاهای سنتی و خوشمزه خاورمیانه ای را ارایه میدهد که بیشتر ریشه در کشورهای لبنان و سوریه دارند. در رستوران حمیدیه پولی که شما برای صرف غذا میپردازید منصفانه است و در آنجا میتوانید طیف متنوعی از طعم های دلنشین خاورمیانه ای را امتحان کنید. این رستوران در پخت غذاهای خود کاملا از قوانین شرعی اسلام تبعیت میکند و همین مسئله باعث شده است که در میان بسیاری از تورهای مسافرتی محبوبیت بسیار زیادی را به دست بیاورد.

 

5. رستوران کورت یارد (The Courtyard)

رستوران کورت یارد غذاهای مدیترانه ای را با ذائقه مردم عرب هماهنگ کرده است تا به این ترتیب بتواند برای گردشگرانی که قصد دارند از جاذبه های گردشگری دبی بازدید کنند یک خاطره متمایز را خلق کند. این رستوران مدیترانه ای در نزدیکی بازار دبی و هتل منزیل قرار دارد. نکته جالب آن است که این رستوران از دو بخش مسقف و رو باز تشکیل شده است و از این نظر میتواند برای کسانی که در تور دبی خود به دنبال رفع خستگی و رفع گرسنگی خویش هستند جذاب باشد. پیشنهاد ما این است که در یکی از روزهای سفر خود در دبی برای صرف ناهار به این رستوران سر بزنید و طعم غذاهای دلنشین آن را امتحان نمایید.

 

6.  نزیسائوسی گریل

هر کدام از طرفداران تفریحات ورزشی از چشیدن طعم غذاهای گریل شده این رستوران که ترکیبی از ذائقه آشپزی نیوزلند، آفریقای جنوبی و استرالیا است هیجان زده خواهند شد. این رستوران بخشی از هتل مجلل منزیل است که در فضای آن میتوانید همزمان با صرف غذا به تماشای مهم ترین مسابقه های ورزشی روز دنیا بپردازید. به باور بسیاری از کسانی که در سفر خود از این رستوران دیدن کرده اند و طعم غذاهای آن را چشیده اند گوشت های گریل شده و همچنین استیک های آن با کیفیت ترین در نوع خود هستند. در اینجا هر شب و هر ساعت مهم ترین مسابقه های ورزشی روز جهان به صورت زنده پخش می شوند و طرفداران سرسخت ورزش می توانند در کنار افرادی شبیه خود یک تجربه دلنشین از تور دبی، صرف غذا و تماشای همزمان مسابقات ورزشی بسازند.

7. رستوران فومه

این رستوران غذاهای مختلفی را از سراسر جهان پخت میکند و به ویژه برای گردشگرانی مناسب است که در هنگام سفر برای انتخاب غذاهای جدید دچار سردرگمی میشوند. تم اصلی این جاذبه گردشگری آسیایی است که در کنار آن شاهد ارائه طعم هایی از غذاهای شیرین و تند نیز می باشیم. محل این رستوران به دو بخش تقسیم شده است که در بخش بیرونی آن می توانید یک چشم انداز زیبا از جاذبه گردشگری مشهور دبی، برج خلیقه مشاهده کنید. در اینجا شما می توانید گوشت پخته شده مرغابی، انواع کتلت های عربی یا یک سالاد سیب زمینی داغ را برای غذای خود سفارش دهید و به خصوص این تجربه دلنشین را در سحرگاه یک روز شاد بهتر و زیباتر نمایید.

8. مازینا

رستوران مازینا محلی است که در آن طعم هایی دلنشین و متفاوت برای مشتریان ارایه می شود که بیش از همه برای قشر جوان جذاب است. در این رستوران یک قلعه بازی زیبا نصب شده است تا بچه های شما در این بخش از تور دبی بتوانند دقایقی را به بازی بگذرانند. در رستوران مازینا هر لحظه که شما اراده کنید خدمه برای خدمت گذاری حاضر هستند و همه نیازها و سفارشات شما را در اسرع وقت تامین می کنند.

9. رستوران فازاریس

این رستوران ترکیبی از هنر آشپزی دو کشور بسیار متفاوت است: ژاپن و ایتالیا. همین مسئله باعث می شود که در این بخش از تور دبی خود با یک تجربه کاملا غیر منتظره روبرو شوید. هر گردشگری که به این رستوران وارد می شود بیش از هر چیز در حال و هوای اروپایی آن قرار می گیرد اما به محض اینکه با عطر و طعم غذهای ژاپنی روبرو شود در می یابد که در یک محیط کاملا متفاوت قرار گرفته است و می تواند ترکیبی از بهترین طعم های آسیایی و اروپایی را همزمان امتحان کند. شما می توانید پاستای خود را در کنار سوشی امتحان کنید و در انتها برای دسر یکی از شکلات های خاص این رستوران را میل کنید. دسرهای این رستوران به خاطر تنوع طعم و عطر شکلات هایی که برای ساخت میان وعده ها و دسر استفاده می شوند بسیار مشهور است به گونه ای که برای هر یک از ذائقه های اعضای خانواده شما یک طعم متفاوت همیشه وجود دارد. در اینجا تنها کاری که باید شما بکنید آن است که خدمت کاران را صدا کنید، سفارش خود را ارایه بدهید و در کمال آرامش کمی منتظر بمانید تا غذا یا میان وعده شما حاضر شود و با نهایت لذت آن را بخورید.

10.  رستوران هندی پاتیالا

در فاصله ای نه چندان دور از بازار دبی و در نزدیکی میدان شوق البهار مجموعه ای از شش رستوران هندی وجود دارد که با نام پاتیالا شناخته می ­شوند. در این رستوران شما میتوانید غذاهای سنتی هند را در محیطی کاملا سنتی که با تزیینات کشور هندوستان آراسته شده است سفارش دهید و به معنای واقعی کلمه عطر و طعم ادویه هایی که در غذاهای هندی به کار می رود و معرف فرهنگ غذایی این کشور است را بچشید. به نظر ما این رستوران میتواند یک توقفگاه کوتاه اما دلنشین در تور دبی شما باشد و یک خاطره زیبا و دلنشین از این مسافرت را برای شما بسازد.


No comments:

Post a Comment